Září 2017
Po Út St Čt So Ne
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Odehrané koncerty

2017:

14.1.    Brno, Žebětínské trampobraní
26.5.    Brno, Dětský den, Řečkovice
27.5.    Horní Jelení, hosté festivalu FTP
1.6.      Meleg-Viz (HU)
2.6.      Zalakros (HU)
3.6.      Zalaszántó (HU)
16.7.    Oslavany
22.7.    České Petrovice (Kovárna)

2016:

1.4.      Brno, Leitnerova (Careta, Sešup)
27.5.    Brno, Dětský den za radnicí
3.6.      Všeradice, soukromá akce
19.6.    Oslavany, Protestní mítink proti přehradě na Oslavce 
13.8.    Tovačov, Tovačovský portál
13.8.    Sosnová, XXX. ročník Eldorádo
19.8.    Velké Meziříčí - Kulturní léto
20.8.    Vladislav, Vandrobraní 
3.9.      Štoky u Jihlavy, Trampský širák
3.10.    Brno, Slavnosti vína 
22.11.  Brno, Výroční koncert, D.N.A. Brno 
26.11.  Olomouc, Vánoční trhy
7.12.    Brno, Advent na Zelňáku
16.12.  Brno, soukromá akce SŠIAS 

2015:

30.1.    Kuroslepy, Kalimeta
19.2.    Ostrava, TV NOE, přenos koncertu Cvrlikání
19.3.    Brno, Leitnerova (D.N.A. Brno) 
1.5.      Brno, Špilberk, Prvomájová slavnost 
29.5.    Brno, Řečkovice, dětský den 
20.6.    Biskoupky, festival Templářský štít 
27.6.    Hrad Buchlov
27.6.    Šlapanice, Rosťův country večer
11.7.    Žirovnice zámek, Folková růže 
2.8.      Brno, Denisovy sady, Promenádní koncert 
29.8.    Mohelnice, hlavní scéna Mohelnický dostavník
29.8.    Mohelnice, Duhová scéna, Mohelnický dostavník
10.10.  Brno, Cafe Práh, Pestrý festival
13.11.  Brno, Medlánky Sýpka, Koncert pro Matěje
11.12.  Třebíč, klub Halahoj
17.12.  Havlíčkův Brod, Vánoční trhy
22.12.  Brno, Brněnské vánoce, nám. Svobody
26.12.  Bosonohy, Folkové brnění 

2014:

13.2.    Brno, Cafe Práh (A.M Úlet)
21.3.    Brno, 11. trampský bál, Víťa Buriánek, T.E.Band 
29.3.    Babice u Rosic, 45. babické písničky
9.4.      Olomouc, Koncert Studia Noc, přímý přenos koncertu
24.4.    Brno, Slovanské náměstí, Pálení čarodějnic
29.4.    Bučovice, Bistro U draka
17.5.    Žďár, Carnegie Mlat Hall 
7.6.      Chřenovice, Country na kolejích
8.6.      Býčí skála, akustický koncert v jeskyni
11.6.    Brno, Ignis Brunensis 
14.6.    Vysoké Chvojno, Folkové Chvojení
14.6.    Velká Bystřice, Hanácké Nashville 
28.6.    Záhlinice u Hulína, Folk pod komínem 
1.8.      Telč, Prázdniny v Telči, Žalman s spol. 
30.8.     Brno, Festival Lány 
21.9.     Brno, Slavnosti jídla
15.10.   Brno, Klub Fičák z technických důvodů zrušen ... 
1.11.     Zbraslav u Brna, Zbraslavské babí léto
8.11.     Velká Bystřice, Bystřické banjo 
22.11.   Brno, Hosté na celostátním festivalu Brána
12.12.   Pardubice, Vánoční trhy
13.12.   Vír, Festiválek Vírský sumec 
22.12.   Brno, Brněnské Vánoce
25.12.   Kobeřice 

2013:
 
19.1.    Žebětín, Žebětínské trampobraní
15.3.    Brno, Cafe Práh (Epy De Mye)
28.3.    Brno, Náměstí Svobody, Velikonoční slavnosti
21.4.    Moravičany, Moravičanský pařez
30.4.    Brno, Jamborova, Čarodějnice
11.5.    Žďár, Mlat Hall
1.6.      Přílepy, Přílepské békal
20.7.    Přítluky, Folk Fest
24.7.    Blansko, Muzika pro Karolínku
30.8.    Mohelnice, Mohelnický dostavník, hlavní scéna
30.8.    Mohelnice, Mohelnický dostavník, Duhová scéna
7.9.      Brno, Starý Lískovec, Živý Lískovec
14.9.    Bruntál, Bruntálské indiánské léto
14.9.    Svojšice, Svojšický podzim
25.9.    Rovensko (Rumunsko)
29.9.    Svatá Helena (Rumunsko)
9.11.    Ostrava, Podzimní ozvěny
16.11.  Velká Bystřice, Bystřické banjo
22.11.  Brno, Bystrc, 25 let a křest CD Střípky příběhů
6.12.    Bruntál, Dokud se zpívá
7.12.    Brno, BVV, Vánoční trhy
22.12.  Brno, Náměstí Svobody, Brněnské vánoce
 
2012:
 
1.3.      Brno, Na Špalku (Passage)
12.5.    Padochov, Trampská nota
16.5.    Brno, Leitnerova (Careta)
19.5.    Žďár, Mlat Hall
19.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka
7. – 10.6.         Maďarsko, Slovensko
27.6.    Brno, Přehrada, 12. Priglflotila
11.7.    Brno, Stará radnice (Přístav)
25.7.    Brno, Moravské náměstí, Prázdniny v centru
11.8.    Modřice, Časomíra
28.8.    Brno, Jamborova, Grilovačka
6.10.    Březník, Setkání Fanklubu
7.11.    Brno, Semilasso, Volání větru
12.11.  Brno, Cafe Práh (Pocity)
2.12.    Blažovice, Vánoční jarmark
20.12.  Brno, Náměstí Svobody, Brněnské vánoce
 
2011:
 
27.1.    Brno, Na Špalku
21.4.    Brno, Na Špalku (Bojánci)
5. – 8.5.           Maďarsko
25.6.    Červená Voda, Putování za písničkou
3.9.      Nebílovy, Mega Event
16.9.    Brno, Řečkovice, Řečkovické vinobraní
5.11.    Poštorná, Yarmark
11.11.  Brno, Bystrc, Křest CD Woodcraft
29.11.  Brno, Náměstí Svobody, Brněnské vánoce
3.12.    Vranov u Brna
4.12.    Blažovice, Vánoční jarmark
 
2010:
 
22.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka
21.6.    Brno, náměstí Svobody, Evropský svátek hudby
23.6.    Brno, Přehrada, 11. Priglflotila
10.8.    Brno, Stará radnice (Přístav)
4.9.      Brno, Starý Lískovec, Živý Lískovec
9. – 12.9.         Maďarsko, Rakousko
8.10.    Brno, Semilasso, Volání větru
10.12.  Brno, Zelňák, Vánoce na Zelňáku
22.12.  Brno, Náměstí Svobody, Brněnské vánoce
 
2009:
 
12.2.    Brno, Ernův sál (Bokomara)
11. – 14.6.       Maďarsko, Slovensko
19.6.    Bošovice (Kamelot)
20.6.    Brno, Riviéra (Kamelot)
8.8.      Slabce u Rakovníka, Dobře utajená country
6.11.    Hostišová, Folkové koštování
10.12.  Brno, Zelňák, Vánoce na Zelňáku
12.12.  Vír, Vírský sumec (Falešná karta)
 
2008:
 
18.1.    Přerov
29.3.    Babice u Rosic, Babické písničky
15.4.    Leitnerova (Careta)
14.5.    Leitnerova (Courage)
17.5.    Březník
25.7.    Ketkovice (Bokomara, Naďa Urbánková)
22.11.  Brno, Bystrc, 20 let F.T.Prim
1.12.    Brno, náměstí Svobody, Brněnské vánoce
15.12.  Brno, náměstí Svobody, Brněnské vánoce
20.12.  Křenovice
21.12.  Brno, náměstí Svobody, Brněnské vánoce
 
2007:
 
3.3.      Ostrava
31.3.    Babice u Rosic
21.4.    Mikulov, Koncert pro jeskyně na Turoldu
11.8.    Dalešice
11.8.    Oslavany
21.12.  Bruntál, Dokud se zpívá
22.12.  Brno, Starý Lískovec
 
2006:
 
10.6.    Ořechov, Army Park
20.12.  Brno, Altego, Zpívání pod Petrovem
 
2005:
 
23.3.    Brno, Klub Na cestě, Stopy sešlapaných bot
4.6.      Žarošice
28.6.    Brno, Přehrada, 10. Proglflotila
3.12.    Babice u Rosic
21.12.  Brno, Altego, Zpívání pod Petrovem
 
2004:
 
12.3.    Náměšť nad Oslavou
12.6.    Žarošice
18.6.    Velké Němčice
22.6.    Brno, Přehrada, 9. Priglflotila
18.7.    Černá Hora
18.7.    Lichnice
13.11.  Babice u Rosic, 10. Výročí oslavské boudy (návrat do původní sestavy s Lenkou a Pavlem)
 
2003:
 
24.4.    Brno, Barka, 40. Trampský klub
17.6.    Brno, Přehrada, 8. Slezina na lodi Praha
8.8.      Hostěrádky-Rešov (Bokomara)
16.8.    Městečko Trnávka, hrad Cimburk
11.12.  Brno, Barka, 41. Trampský klub (poslední klub v Barce)
19.12.  Jihlava (Bokomara)
 
2002:
 
13.1.    Brno, BVV, Regiontour
16.3.    Brno, Hvězda, 10. F.T.Primácký trampský bál
21.3.    Brno, nám. Svobody, Vzpomínky na nám. Svobody
17.4.    Blansko, Večer brněnského hantecu
22.4.    Brno, Barka, 39. Trampský klub
25.5.    Březník (poslední koncert s Petrou, Martinem a Jirkou)
1.6.      Dobruška, Dobrušské ozvěny (poprvé hrajeme jako trio v „hoptrop“sestavě)
27.6.    Brno, Přehrada, 7. Slezina na lodi Praha
10.8.    Svojanov, Svojanovská hláska
14.8.    Blansko
17.8.    Hrušovany nad Jevišovkou, Setkání
30.8.    Hostěrádky-Rešov, Hostěradský folk
11.9.    Brno, Petrinum, Folková šalina
2.11.    Brno, Rubín, Tramp a naše země
8.11.    Krnov, Rocker klub
29.11.  Moravský Krumlov
10.12.  Blansko
12.12.  Brno, Bystrc
25.12.  Kobeřice
 
2001:
 
14.1.    Brno, BVV, Regiontour
15.1.    Brno, Rádio Proglas, živě do vysílání
22.2.    Brno, Barka, 35. Trampský klub
12.3.    Brno, Studio č. 1 ČRo, nahrávání nových písniček
17.3.    Borač, 9. F.T.Primácký trampský bál
24.3.    Brno, Hvězda, Bál Orchis
2.4.      Brno, Studio č. 1 ČRo, nahrávání nových písniček
9.4.      Brno, Jamborova, Oblastní kolo Porty
2.5.      Brno, Barka, 36. Trampský klub (Svítání)
9.5.      Šiklův mlýn, natáčení pro ČT Aport
26.5.    Mikulov, Festival Turold
26.5.    Brno, Makovského nám., Jarní slavnost
5.6.      Brno, Petrinum, Folková šalina
21.6.    Brno, Barka, Tajemství brněnského podzemí, Křest knihy
22.6.    Velké Němčice, Moravský hrozen
28.6.    Brno, Přehrada, 6. Slezina na lodi Praha
25.7.    Blansko, Blanenské folkové léto
24.8.    Havlíčkův brod, Handball Help
25.8.    Moravská Třebová, Zámecké folkování
1.9.      Brno, Hvězda, Koncert pro adoptivní rodiče ZOO Brno
5.11.    Brno, Barka, 37. Trampský klub
2.12.    Brno, Ikea, Vánoční dny Ikea
9.12.    Brno, Ikea, Vánoční dny Ikea
13.12.  Praha, Klamovka
17.12.  Brno, Barka, 38. Trampský klub (vánoční, hrajeme v šolnách)
 
2000:
 
15.2.    Brno, Barka, Beseda o brněnském podzemí
17.2.    Třebíč, Národní dům
11.3.    Borač, 8. F.T.Primácký trampský bál
14.4.    Brno, Rádio Brno, Narozeniny rádia, živě ze studia
18.5.    Brno, Boby Centrum, BOB 2000
20.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka
29.6.    Brno, Přehrada, 4. Slezina na lodi
11.8.    Brno, Přehrada, 5. Bál na lodi (akce Kudrna)
11.8.    Brno, Boby Centrum, Rádio Brno
12.9.    Brno, Petrinum, Folkfest (loučení s Bongem, přestup do Kamelotu)
9.12     Brno, nám. Svobody, Vánoční mosty mezi městy (F.T.Prim v nové sestavě)
14.12.  Vyškov
23.12.  Brno, nám. Svobody, Vánoční mosty mezi městy
 
1999:
 
16.1.    Brno, Barka, 3. Rendez Vous
6.3.      Borač, 7. F.T.Primácký trampský bál
23.4.    Brno, Jamborova, Folková šalina
16 – 20.6.        Maďarsko, Slovensko
24.6.    Brno, Přehrada, 3. Slezina na lodi Praha
21.8.    Příštpo, Country bál
22.8.    Brno, Židenice
28.11.  Brno, nám. Svobody, Vánoční mosty mezi městy
3.12.    Brno, nám. Svobody, Vánoční mosty mezi městy
21.12.  Brno, nám. Svobody, Vánoční mosty mezi městy
22.12.  Brno, Barka, 34. Trampský klub
25.12.  Kobeřice (Bokomara, Marvin, Vlasta Redl)
 
1998:
 
25.1.    Olšany, Farma Bolka Polívky
23.2.    Brno, Barka, 31. Trampský klub
26.2.    Blansko (Louisiana, Utuleni)
7.3.      Borač, 6. F.T.Primácký trampský bál
2.4.      Brno, Jamborova, Konkurz Zahrada
17.4.    Brno, Jamborova, Folková šalina
21.4.    Brno, Semilasso, Trampská Porta
16.5.    Padochov, Trampská nota
19.5.    Brno, Barka, 32. Trampský klub (Vojta Kiďák Tomáško )
23.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka
29.5.    Svratka, Trampská kronika
30.5.    Kutiny, Trampská noc
30.5.    Borkovany, Folkový festival
1.6.      Brno, Rádio Proglas
15.6.    Brno, Líšeň
19.6.    Jeseník, Jesenický nuget
20.6.    Kutiny, 24 hodin Country a Folk muziky
23.6.    Brno, Jamborova, 5 let skupiny Mezitim
25.6.    Brno, Přehrada, 2. Slezina na lodi Dallas
26.6.    Hrad Boskovice
27.6.    Radimov (Slovensko), Country šopa
25.7.    Hrad Lichnice
25.7.    Dukovany
26.7.    Hrad Veveří
1.8.      Náměšť nad Oslavou, Prázdniny v Náměšti – Wabiho sobota
4.9.      Brno Kino Scala, Podzimní show Radia brno
12.9.    Brno, Bystrc, Bystrcký scuk
22.9.    Praha, Stopy sešlapanejch bot
23.9.    Praha, ČT, živé vysílání Studia 6
7.10.    Brno, BVV, Invex
9.10.    Brno, nám. Svobody, Běh Teryho Foxe
17.10.  Hustopeče, Výroční koncert Louisiany
20.10.  Brno, Barka, 33. Trampský klub
14.11.  Náměšť nad Oslavou, Šermířský country bál
18.11.  Olomouc, U-klub
6.12     Brno, nám. Svobody, Brněnské vánoce
8.12.    Brno, Music Data
13.12.  Brno, nám. Svobody, Brněnské vánoce
 
1997:
 
24.1.    Brno, studio č. 1 ČRo, nahrávání
30.1.    Brno, studio č. 1 ČRo, máchání
22.2.    Borač, 5. F.T.Primácký trampský bál
27.2.    Brno, Barka, 2. Rendez Vous
3.3.      Brno, studio č. 1 ČRo, nahrávání
22.3.    Hustopeče, Folkové vítání jara
28.3.    Ořešín, ČT Aport
3.4.      Brno, Barka, 28. Trampský klub
12.4.    Bílovice, Kudrnův country bál
19.4.    Mohelnice, Kiďák „50“
23.4.    Brno, Semilasso, Trampská Porta
16.5.    Nové Město nad Metují, Podolský bazén
1.6.      Šlapanice, Den dětí
7.6.      Olešnice, Olešnická kytka
12.6.    Brno, Šelepka, Křest CD Lehká noha
14.6.    Češkovice, Letokruhy
21.6.    Kutiny, TK Jaron, 24 hod FCT hudby
21.6.    Borkovany, Folkový maraton
26.6.    Brno, Přehrada, 1. Slezina na lodi
17.7.    Brno, Špilberk, Hradní bašta
25.7.    Brno, Kudrnovo okolobrno
27.8.    Blansko, Folkové léto
29.8.    Hrad Helfštýn, Folky Nefolky
30.8.    Mohelnice, Mohelnický dostavník
12.9.    Mikulov, Mikulovské vinobraní
25.9.    Brno, Barka, 29. Trampský klub. Křest CD Větrná růže
16.10.  Brno, Ernův sál, 5. Výročí skupiny Moment
18.10.  Hustopeče, Křest CD Louisiana
15.11.  Blansko, Galakotlík
22.11.  Hustopeče, Fecťáček
11.12.  Brno, Barka, 30. Trampský klub
 
1996:
 
26.1.    Babice ( Jablkoň)
29.2.    Brno, Barka, 1. Rendez Vous
8.3.      Brno, Divadlo Na provázku, Ples ODA
9.3.      Borač, 4. F.T.Primácký trampský bál
12.3.    Brno, ČRo
15.3.    Opatovice
18.3.    Brno, Olymp
26.3.    Brno, Slovan, Písničková liga
28.3.    Brno, Líšeň
11.4.    Brno, ČRo
23.5.    Brno, Barka, 24. Trampský klub
25.5.    Rapotice
1.6.      Češkovice, Letokruhy
1.6.      Bučovice (Poutníci + Příbuzní)
22.6.    Křižanov
25.6.    Brno, Barka, 25. Trampský klub
28.6.    Rajhrad
5.9.      Blansko, Folkové léto ( přeloženo z 7.8. )
8.10.    Brno, ČRo
17.10.  Bruntál
24.10.  Brno, Barka, 26. Trampský klub
21.11.  Brno, Jamborova, Křest CD Kančí louka + Rozhlas
7.12.    Svitavy, F.T.Prim + Folk Team
21.12.  Brno, nám. Svobody, Vánoční trhy
21.12.  Brno, Barka, 27. Trampský klub
 
1995:
 
23.1.    Babice, nahrávání 2. CD
25.1.    Brno, studio č. 1 ČRo, nahrávání
16.2.    Brno, Barka, 19. Trampská klub
24.2.    Brno, Radost, 3. F.T.Primácký trampský bál
26.2.    Brno, Rádio Hády, Unplugged
11.3.    Blansko, Westerníček
4.4.      Ořešín, Ranč CH, ČT Aport
8.4.      Brno, Bílý dům, Porta
11.4.    Brno, Machina
20.4.    Brno, Barka, 20. Trampský klub, křest 2. CD, bývalé sestavy kapely
21.4.    Brno, náměstí Svobody, Koncert pro Brno
30.4.    Olomouc, Dětská Porta
4.5.      Brno, Barka, Křest CD Blázny živí Bůh
12.5.    Náměšť nad Oslavou, Přehlídka vítězů Placky
19.5.    Rapotice, Porta
19.5.    Brno, Vinařská, Zahrada
20.5.    Píkovice, Setkání
31.5.    Brno, Bílý dům, Ozvěny Porty
2.6.      Brťov, Festival
3.6.      Veselí na Moravě, Veselský komár
16.6.    Brno, Rubín, Koncert pro nadaci
17.6.    Svojšice, Svojšický slunovrat
22.6.    Brno, Barka, 21. Trampský klub
24.6.    Miroslav, Kola Loka
25.6.    Třebíč, Tee Pee
6.7.      Plzeň, Porta
7.7.      Plzeň, Porta
8.7.      Plzeň, Porta
22.7.    Vranov nad Dyjí, Festival
24.7.    Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny
28.7.    Ivančice, Městská pouť
5.8.      Vápenný Podol, Vápenopodolská podkova
12.8.    Kutná Hora, Kutnohorská kocábka
12.8.    Boskovice, Wild West Fest
13.8.    Hrad Veveří
19.10.  Brno, Barka, 22. Trampský klub
31.10.  Rosice
9.12.    Velké Němčice, Němčický hrozen
21.12.  Brno, Barka, 23. Trampský klub
 
1994:
 
21.1.    Brno, Rubín, 2. F.T.Primácký trampský bál
23.2.    Brno, Lužánky
12.3.    Ořešín, Ranč CH, ČT Aport
14.2. – 11.3.    Brno, Kociánka, nahrávání CD Rosa Coeli
18.3.    Ostrov u Macochy, Country bál
19.3.    Brno, Charbulova, Porta
21.3.    Brno, Rubín (Jan a František Nedvědi)
21.4.    Brno, Údolní, 15. Trampský klub
27.4.    Ostrava
6. – 8.5.           Rakousko, Maďarsko
12.5.    Prostějov, Koncert
14.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka
19.5.    Brno, Komárov, večer trampské muziky
21.5.    Píkovice, Setkání pod Medníkem
25.5.    Třebíč, Prérie v Tee Pee
28.5.    Rapotice
11.6.    Svojšice, Svojšický slunovrat
15.6.    Brno, Údolní, 16. Trampský klub (Aberace,TE Band, Moment)
17.6.    Strážnice, Zahrada
18.6.    Strážnice, Zahrada, Bludník
18.6.    Strážnice, Zahrada, křest CD
25.6.    Dolní Kounice, Rosa Coeli, Křest CD
27.7.    Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny
6.8.      Hrušovany nad Jevišovkou, Setkání
7.8.      Telč, Prázdniny
12.8.    Kutná Hora, Kutnohorská kocábka
13.8.    Sosnová, Eldorádo
18.8.    Žďár nad Sázavou, Horácký džbánek
20.8.    Brno, Kraví hora, Kudrnovo okolobrno
29. – 30.10.     Babice, Studio Jalovec, natáčení CD Stříbrný klíč
10.11.  Brno, Barka, 17. Trampský klub
26.11.  Brno, Bystrc
27.11.  Bratislava, Country ´94
7.12     Brno, Líšeň, F.T.Prim + Trapeři
22.12.  Brno, Barka, 18. Trampský klub (Fíci), loučení s Lenkou, Růžena - první koncert
 
1993:
 
4.1.      Brno, studio č. 1 ČRo, nahrávání
6.1.      Brno, Bavorský klub
7.1.      Brno, studio č. 1 ČRo, dokončení nahrávky
15.1.    Bruntál, koncert bez aparatury
22.1.    Brno, Rubín, 1. F.T.Primácký trampský bál
12.2.    Brno, Rubín, Trampský bál
15.2.    Brno, Údolní 10, 8. Trampský klub (Vojta Kiďák Tomáško)
16.2.    Jihlava, F.T.Prim + Kiďák
17.2.    Polná, F.T.Prim + Kiďák
18.2.    Blansko, F.T.Prim + Kiďák
18.3.    Brno, Údolní 10, 9. Trampský klub (Zimour)
27.3.    Babice u Rosic, Trampská Porta
22.4.    Brno, Údolní, 10. Trampský klub (Jantar)
14.5.    Rapotice, Koncert na hřišti
15.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka
20.5.    Brno, Údolní, 11. Trampský klub (Paradox, Neshody)
21.5.    Vyškov, Porta
22.5.    Brno, Rubín, Májová slavnost
29.5.    Horní Jelení, Festival trampské písně
3.6.      Brno, Kociánka (bez Lenky)
4.6.      Ústí nad Labem, Trampská Porta
5.6.      Ústí nad Labem, Trampská Porta, Finále
6.6.      Ústí nad Labem, Trampská Porta, Galakoncert
10.6.    Brno, Leitnerova (Mezitim)
12.6.    Svojšice, Svojšický slunovrat
18.6.    Strážnice, Zahrada, zámek
18.6.    Strážnice, Zahrada, Letní kino
19.6.    Strážnice, Zahrada, Ostrůvek
25.6.    Brno, Bystrc (Pavel Bobek)
3.7.      Brno, nám. Svobody, Porta
4.7.      Brno, Mariánské údolí, Porta (1. Místo)
5.7.      Brno, Mariánské údolí, Dvorana Porty
8.7.      Brno, Špilberk
9.7.      Helfštýn, Folky Nefolky
16.7.    Dolní Lomná, FCT setkání
7.8.      Sosnová, Eldorádo
19.8.    Žďár nad Sázavou, Horácký džbánek
27.8.    Tišnov, Country bál
28.8.    Tišnov, Folk Tišnov
9.9.      Moravský Krumlov, 1. Večer trampské písně
12.9.    Brno, Rádio Hády, písničky živě z rádia
23.9.    Brno, Údolní, 12. Trampský klub (Světlá tráva, Petr Pololáník)
21.10.  Brno, Údolní, 13. Trampský klub (Aberace, Almara)
25.10.  Brno, Jamborova, Dětská Porta
29.10.  Brno, Bál Kudrna
22.11.  Brno, Rubín, Společný koncert vítězů Porty (Spolektiv)
27.11.  Krnov, kostel U Sv. Ducha
16.12.  Brno, Údolní, 15. Trampský klub
18.12.  Brno, Musilka, Bůčkoviny
 
1992:
 
9.1.      Šternberk, Prameny
8.2.      Zábřeh na Moravě, Zábřežský vodník (Lenka 1. Koncert )
15.2.    Borač, Country bál
29.2.    Brno, Trampská Porta
14.3.    Brno, Lužánky, RC Bál
23.3.    Brno, Charbulova, Porta (absolutní vítěz, 1. Místo v trampské kategorii )
28.3.    Brno, Semilasso, Country bál
23.4.    Brno, Ernův sál
25.4.    Šternberk, Prameny (1. Místo)
30.4.    Brno, Údolní, 1. trampský klub (Třetí zuby)
2.5.      Rosice u Brna, Porta (1. Místo)
6.5.      Brno, Šelepova, Potlach
16.5.    Brno, Lužánky, Folkový koncert, (Narychlo)
19.5.    Brno, Ernův sál, Session
20.5.    Brno, Údolní, 2. trampský klub (Maskara, Špunt)
22.5.    Rapotice, Velká trampská show (Karabina, Hop Trop, Kamelot)
23.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka (1. Místo porota, 1. Místo diváci, nejlepší zpěv a hudba)
28.5.    Brno, Rubín, (Kamelot)
12.6.    Brno, Obřany, Country saloon
13.6.    Svojšice, Svojšický slunovrat
16.6.    Brno, Leitnerova, Koncert (Bowle)
19.6.    Zastávka u Brna, Trampská kytara
19.6.    Strážnice, Zahrada, letní kino
20.6.    Strážnice, Zahrada, letní kino
20.6.    Strážnice, Zahrada, hlavní scéna
27.6.    Svitavy Svitavský vandrbál
29.6.    Brno, Údolní, 3. trampský klub
4.7.      Olomouc, Porta, trampská scéna
4.7.      Olomouc, Porta, S-klub
5.7.      Olomouc, Porta, Zlobivá scéna
11.7.    Ústí nad Labem, Trampská Porta
11.7.    Ústí nad Labem, Trampská Porta, Galakoncert
8.8.      Sosnová, Eldorádo
21.8.    Žďár nad Sázavou, Horácký džbánek
28.8.    Mohelnice, Mohelnický dostavník (1. Místo diváci, 2. Nejlepší píseň, 3. Místo porota)
28.8.    Mohelnice, Mohelnický dostavník, recitál vítězů
29.8.    Mohelnice, Mohelnický dostavník, recitál na náměstí
29.8.    Tišnov, Setkání
10.9.    Vrbno pod Pradědem, Koncert
16.9.    Praha, Václavské nám., Benefiční koncert
20.9.    Strážnice, UNICEF
24.9.    Brno, Údolní, 4. Trampský klub (Renacer (Bolívie))
14.10.  Brno, Šelepka, Koncert
22.10.  Brno, Údolní, 5. Trampský klub (Mezitim, Kůra)
31.10.  Brno, Semilasso, Country opera
4.11.    Brno, Ernův sál, Večer na draka (Narychlo, Špunt)
6.11.    Obřany, Country bál
17.11.  Brno, Ernův sál
20.11.  Brno, Rubín, Brněnský totem
26.11.  Brno, 6. Trampský klub (Jantar, Vlastislav Bohatec)
27.11.  Brno, Country club
30.11.  Brno, ČRo, natáčení
2.12.    Brno, Čro, natáčení
4.12.    Moravský Krumlov, Krumlovské vánoce
17.12.  Brno, Údolní, 7. Trampský klub (Bokomara)
 
1991:
 
2.1.      Šternberk, Prameny (1. Místo diváci, 2. Místo porota)
19.1.    Brno, Vinohrady, nahrávání prvního dema
22.1.    Kuřim (Narychlo) (loučení se zpěvačkou Ditou)
1.3.      Brno, Rubín, Trampský bál (Zimour)
2.3.      Chudčice, Instruktorský duhový bál (Zimour, Pata, Mezitim)
6.3.      Brno, K-klub, Trampský večer
16.3.    Brno, Kolejní K2, Country bál
23.3.    Bystřice nad Pernštejnem, Country bál, (Zimour)
26.3.    Brno, Jamborova, Porta
6.4.      Šternberk, Prameny (1. Místo porota, 2. Místo diváci)
19.4.    Brno. Semilasso, Interporta
1.5.      Brno, Veveří, Klubový večer
10.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka (2. Místo, cena poroty)
18.5.    Brno, Jamborova, Porta
1.6.      Ústí nad Labem, Interporta
2.6.      Ústí nad Labem, Interporta, Galakoncert
15.6.    Svojšice, Svojšický slunovrat
5.7.      Plzeň, Porta, U sudu
5.7.      Plzeň, Porta, Peklo, Celostátní finále
6.7.      Plzeň, Porta, Peklo, Celostátní finále autorské soutěže (Kolik přání)
6.7.      Plzeň, Porta, P-pavilon, Moravský blok
7.7.      Plzeň, Porta, Hyde Park
7.12.    Borač, Tulácký raneček (Narychlo) (Bongo, Žakyn 1. Koncert)
13.12. Brno, Ernův sál, Vánoční session
21.12. Brno, Lesná DDM, Vánoční (Narychlo)
 
1990:
 
12.1.    Ústí nad Orlicí, Ústecký člunek
17.1.    Šlapanice (Kamelot , Wabi Ryvola)
21.1.    Ústí nad Orlicí, Ústecký člunek
22.2.    Kuřim (Narychlo)
23.2.    Brno, Rubín, Porta Brno
10.3.    Brno, Herpšice Sokolovna, RC Country bál
24.3.    Babice u Rosic, Babické písničky
28.3.    Praha (Kamelot)
7.4.      Šternberk, Prameny
22.4.    Žďár nad Sázavou, Porta
23.4.    Brno, Česká, Den Země
26.4.    Brno, Rubín (Jan Nedvěd)
19.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka
24.5.    Brno, Ekocentrum, Párty
27.5.    Brno, BVV, Top Tip
16.6.    Svojšice, Svojšický slunovrat
6.7.      Plzeň, Porta
31.8.    Mohelnice, Mohelnický dostavník
16.11. Brno, Rubín (Karabina)
22.11.  Brno, Topas (Narychlo)
30.11. Brno, Rubín, Brněnský totem
19.12. Brno, K-klub (Trdlo) (Štyrla 1. Koncert)
 
1989:
 
16.2.    Praha, Na Petynce, Písně dlouhých cest
18.2.    Brno, U Antoníčka, Country bál
28.2.    Brno, Na Pavlači, 1. klubový večer
7.3.      Brno, VŠ Klub, Krajské kolo ZUČ VŠ
16.3.    Brno, Jamborova, Porta předkolo
21.3.    Brno, Semilasso, Porta městské kolo
22.3.    Brno, Charbulova, Přehrávky
23.3.    Brno, U Antoníčka, Písně malých pěšáků
25.4.    Brno, Na Pavlači, 2. klubový večer
11.5.    Praha, Na Petynce, Písně dlouhých cest
12.5.    Brno, Nám. Svobody, Vernisáž Ekofóru
20.5.    Náměšť nad Oslavou, Náměšťská placka
27.5.    Horní Jelení, Festival trampské písně
27.5.    Česká Skalice, Českoskalická struna
1.6.      Brno, Na Pavlači, 3. klubový večer
10.6.    Olešnice, Olešnická kytka
24.6.    Svitavy, Svitavský Vandrbál
29.6.    Praha, Na Petynce, Písně dlouhých cest
4.8.      Tlmače (Slovensko), Ozveny ciest
1.9.      Mohelnice, Mohelnický dostavník
2.9.      Česká Třebová, Českotřebovská bublanina
14.9.    Brno, Na Pavlači, 4. klubový večer
15.9.    Brno, Česká, Akce k BVV
28.9.    Praha, Na Petynce, Písně dlouhých cest
13.10.  Přerov, Večer trampské písně
19.10.  Brno, Satelit, Country večer
10.11.  Brno, KSB Palackého, Country  bál
1.12.    Brno, Rubín, Brněnský totem
2.12.    Lelekovice, Country bál
7.12.    Šternberk, Prameny
15.12.  Brno, OKVS II, Večer FT Prim a host
20.12.  Brno, Aula PgF UJEP, Koncert pro studenty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Design by NIKAS  •  Počet zobrazení: 664854  •  Aktualizováno: 15.09. 2017 11:08:31

Login: Heslo: